دیدار امداد گران گروه کوهنوردی سرابان با آقای صفاری فرماندار نطنز

 

پس از انجام دو عملیات موفقیت آمیز امدا د ونجات به درخواست آقای سلمانپور ، امداد گران جمعیت هلال و احمر نطنز با جناب آقای صفاری سرپرست فرمانداری نطنز دیداری دوستانه برگزار نمودند . در این دیدار که اعضای گروه کوهنوردی سرابان نطنز نیز حضور داشتند ابتدا آقای سلمانپور ریاست هلال احمر شهرستان گزارشی از هلال احمر و نیروهای امداد ونجات ارائه نمودند سپس آقای رهبری رئیس هیئت کوهنوردی  نطنز  خاطراتی از امداد های صورت گرفته در کوهستان به سمع حضار رساندند و پس از ایشان آقای عباس کوچه فاره سرپرست گروه کوهنوردی سرابان نطنز به اهداف و برنامه های گروه اشاره نمود ، وی یاداور شد که یکی از مهمترین و اخلاقی ترین اهداف گروه سرابان امداد ونجات کوهستان است و از مسئولان هلال احمر شهرستان درخواست نمود دوره های پیشرفته امداد در کوهستان را برای امداد گران این گروه در نظر بگیرند . سرکار خانم صیادی مسئول کمیته بانوان گروه کوهنوردی سرابان نطنز نیز سخنران بعدی بود که ایشان توجه بیشتر مسئولین به ورزش بانوان مخصوصا در رشته کوهنوردی را خواستار شدند .

در ادامه جلسه آقای صفاری سرپرست محترم فرمانداری ضمن تقدیر و تشکر از امدادگران و ریاست هلال احمر به اهمیت امدادگری از نظر اخلاقی و دینی پرداختند . در پایان جلسه هدایایی به سه تن از امدادگران داده شد .

 

/ 1 نظر / 29 بازدید
پارس درگاه

مدير محترم وبلاگ با سلام، مجموعه 85 سايت علمي پارس درگاه به آدرس www.irpds.com با ارايه اطلاعات علمي از جمله دسترسي رايگان به 000/70مقالات(full text)، جديدترين اخبار علمي- تحقيقاتي جهان و ايران، ارايه روزانه اخبار در زمينه نوآوري ها، اختراعات و اکتشافات ايرانيان، اخبار همايش ها، ...، فراخوان هاي علمي، فني و هنري، معرفي نشريات و سايت ها و وبلاگ هاي علمي تخصصي و..... براي اساتيد، دانشجويان، محققين و علاقمندان مطالب علمي ايجاد شده است. ضمنا مديران سايت ها و وبلاگ¬ها با نصب كد جستجوگر و ارتباطي پارس درگاه(در بخش "ويرايش كد قالب")، ضمن دسترسي مستقيم به منابع 85 رشته علمي، مي توانند اطلاعات علمي خود را جهت اشتراک به پارس درگاه ارسال نمايند. (اين کد در بخش"دريافت کد جستجوگر" صفحه اول سايت نيز وجود دارد.) لينک دريافت کد جستجوگر و ارتباطي پارس درگاه: www.irpds.com/SearchCode.asp با احترام هيات امناي مجموعه سايت هاي علمي پارس درگاه