همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی

 

 

 

اولین همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در شهر نطنز در تاریخ 10/ 8 87 برگزار شد .

گروه کوهنوردی سرابان وظیفه تبلیغات این همایش را بر عهده داشت ، بر همین اساس پلاکارد هایی در میادین شهر نصب شد و اطلاعیه های این همایش علاوه بر سطح شهر در مدارس و ادارت نیز توزیع شد .

صبح جمعه دهم آبان ماه پس از چند روز بارندگی شاهد یک روز دلپذیر بودیم  که توانسته بود جمعیت نسبتا خوبی را گرد آورد تا شاهد برگزاری اولین همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در شهر باشیم . مراسم پس از توزیع کارت های قرعه کشی ساعت 30/8 با دمیدن سوت توسط ریاست محترم شورای شهر آغاز شد شرکت کنندگان که هر لحظه بر تعداد آنها افزوده می شد پس از عبور از بلوار آیت الله طالقانی به سمت میدان 17 شهریور و پارک ملت حرکت نمودند . پس از ورود به پارک مراسم با تلاوت آیاتی از قران شروع شد وپس ازانجام حرکات نرمشی  جناب آقای دکتر چاووش زاده سخنانی در مورد فواید ورزش ایراد نموند  و سپس ریاست محترم اداره تربیت بدنی جناب آقای کمالیان بیانیه 10 ماده ای را قرائت نموده و حضار تکرار کردند . . حضور تعدادی از کاراته کاران در این همایش جالب توجه بود . خانمها تعدادشان بیش از مردان و در بین مردان افراد میانسال حضورشان پر رنگ تر بود . اکثریت قریب به اتفاق گروه کوهنوردی سرابان در این مراسم شرکت داشتند .( حدود 95 نفر)

در ادامه مراسم احکام حیئت نجات غریق به ایشان اهدا شد و سپس حکم صعود کوهنوردان گروه سرابان که در تابستان سال جاری به قلل دماوند ، سبلان و الوند صعود کرده بودند به سرپرست گروه تقدیم شد . سه جایزه ویژه همایش قرعه کشی شد و به برندگان اهدا شد و 97 جایزه دیگر نیز قرار شد پس از قرعه کشی در ماهنامه گوهر سبز به چاپ برسد . گروه کوهنوردی سرابان نطنز نیز به قید قرعه به 6 نفر از اعضای شرکت کننده گروه در این همایش 6 سفر مشهد مقدس که در تابستان 88 برگزار میشود اهدا نمود و به دو نفر از اعضا که در کنکور سراسری موفق بوده اند نیز جوایزی تقدیم داشت .

 مراسم ساعت 11 پس از اجرای  موسیقی سنتی به پایان رسید .  

 

/ 3 نظر / 70 بازدید
دو کلمه حرف حساب

سلام به نظرشما عکسی که توی این پستتون گذاشتید یه مقدار مختصری !! بزرگ نیست؟؟؟؟؟!!!!!!!! موفق باشید.

احمد غريب‏زاد

بسمه تعالی گروه کوهنوردی سرابان نطنز-جناب آقای عباس کوچه‏فاره با سلام. اين‏جانب احمد غريب‏زاد عضو گروه کوهنوردی پژوهشکده مهندسی جهاد کشاورزی هستم که با راهنمايي آقای محمدرضا کوچه‏فاره تاريخ 7و8/9/87 به قله کرکس صعود نموديم. ازطرف خود و گروهمان(که چند سالی رييس آن بودم) از گروه کوهنوردی سرابان، هيأت کوهنوردی نطنز، آقای مرتضوی و ديگر ارگان‏ها و افراد هماهنگ‏ و کمک‏کننده، به‏خصوص از آقای محمدرضا کوچه‏فاره تشکر می‏کنم. همچنين از زحمات خانواده محترم ابوالحسن، که نشان‏دهنده نهايت مهمان‏نوازی نطنزی‏ها بود، قدردانی می‏گردد. برای شما و ساير دوستان آرزوی کمال، موفقيت، سلامت و زندگی بانشاط و متعادل دارم. ارتباط بيشتر ما می‏تواند از طريق وبلاگ نشاط کوهستان به مديريت آقای پرويز ستوده شايق که رييس گروه ما هستند ادامه يابد. با تشکر مجدد تلفن 02166282237

احمد غريب‏زاد

سلام مجدد. اولاً سلام و مراتب تشکر آقای رضا غني زاده، سرپرست برنامه صعود به قله کرکس، را ابلاغ نمايم. ثانياً ايميل خود را اصلاح نمايم (اينکه بعد از اِی، دات دارد) a.gharibzad@yahoo.com تشکر دوباره-احمد غريب زاد