چرا به کوه نوردی می رویم؟ ( هدف کوه نوردی – دلیل کوه نوردی – فایده کوه نوردی )

کوه نوردی ترکیبی از ورزش و فعالیت تفریحی است که بر سختی ها و خطرات شیب ها و بهمن ها غلبه می کند تا به چشم انداز خیره کننده ای که از بالا دیده می شود دست یابد. هدف نهایی ، کوه نوردی دشوار را ارزشمند می سازد. دلایل زیادی برای پرداختن مردم به کوه نوردی وجود دارد: برخی از اینها به این قرارند:

  • کوه نوردی توانایی فرد را برای صعود به شیب های مختلف کوهی که انتخاب می کنند به مبارزه می طلبد. مردم عاشق ماجرا هستند. این ورزش به مشتاق کوه نوردی ، حس رضایت مندی و حس تسخیر جهان را با بودن در قله کوه می دهد. چشم انداز زیبا پاداش آنهاست.
  • کوه نوردی فعالیتی جسمانی است که جهت سلامتی شخص عالی می باشد.کوه نوردی شکل کامل ورزش است که فرد از سختی لذت می برد و همزمان تندرست می ماند. نیاز های این ورزش قدرت تحمل بدنتان را هم بهبود خواهد داد.
  • کوه نوردی سیاحت در طبیعت را پیش رو می گذارد. علاقمندان عشق خود به طبیعت را از طریق کوه نوردی که آنها را به آغوش گیاهان سبز و حیات وحش می برد ، ارضاء می کنند. به علاوه ، سفر به قله و منظره ای که از آنجا دیده می شود ، زیبایی طبیعت را به بهترین وجه نشان می دهد.
  • کوه نوردی مهارت ها و ارزش های زیادی را مانند آمادگی برای مواجه با مشکل ، هوشیاری ، بردباری ، اتکا به خود و کار گروهی توسعه می دهد. کوه نوردی را می توان به عنوان بازتابی از زندگی واقعی نگاه کرد که در آن برای رسیدن به قله ، که هدف شماست ، باید سخت بکوشید. انضباط به عنوان یک حس بسیار مهم در هر فرد کوه نورد مورد تاکید قرار می گیرد.
  • کوه نوردی فعالیتی عالی برای برقراری دوستی و اعتماد در بین همنوردان می باشد. کوه نوردی ماجرایی سرشار از تفریح است که سهیم شدن آن با همراهی علاقمندان دیگر لذت بخش می باشد. کار گروهی و حساسیت به نیاز های دیگران ، انسجام قوی را در درون گروه تان ایجاد می کند.
  • کوه نوردی شکل خیلی خوب رسیدن به آرامش است. با وجود اینکه ممکن است این فعالیت پرزحمت و توان فرسا باشد، نیازهای جسمانی (آن) ، شما را به دور از جریان عادی و نگرانی های روزمره می برد.محیط زیبا استرسی را که به خاطر کار و زندگی بسیار سریع در شما جمع شده است از بین می برد. کوه نوردی گریزی عالی از شلوغی زندگی شهری هم می باشد.

خوشی های کوه نوردی حاصل پشتکار و وقف خود است. پاداش کوه نورد از فرآیند طاقت فرسای صعود به راس کوه ، احساس موفقیت می باشد. آیا می خواهید در بلندای جهان باشید؟ شما می توانید ماجرای تان را با آموختن تکنیک های مختلف کوه نوردی شروع کنید.

 

/ 1 نظر / 80 بازدید
محمد

پس عکسات کو